На каву до Львова - Свято

На каву до Львова - Свято

24-26 вересня запрошують на традиційний кавововий фестиваль у Львові. Буде дуже ароматно та смачно.
Вперше тринадцятий кавовий фестиваль гостинно прийматиме львів’ян та гостей міста у Палаці Потоцьких, що за адресою вул. Коперника, 15.

Саме ця локація так полюбилася львів’янам, як і українським та закордонним туристам. Що й казати, у кожного є свій приємний спогад чи навіть фото у галереї телефону на фоні цього направду красивенного палацу.
А уявіть собі, що поповните свою скарбницю спогадів ще й неймовірним ароматом кави, що витатиме у радіусі кількох сотень метрів.

Наповніть свої вересневі вихідні запаморочливим ароматом, цікавими подіями та інстаграмними краєвидами.
Чекаємо вас 24-26 вересня на каву до Львова

Супер-пропозиція для відданих поціновувачів кави і справжніх ранніх пташок від Lviv Coffee Festival:

– квиток на 1 день фестивалю за 100 грн і унікальна еко-сумка в подарунок*
– квиток на 3 дні фестивалю за 250 грн і унікальна еко-сумка в подарунок*
*до 17.09.2021

Купуйте квитки на gastroli.ua або lviv.kontramarka і отримайте свою еко-сумку на вході на фестиваль.

Готель "Швейцарський", що знаходиться в центрі Львова, поруч з Палацом Потоцьких, Площею Ринок щиро рекомендує своїм гостям відвідати цей фестиваль та скуштувати справжньої львівської кави. До речі, справжню львівську каву готують не тільки на фестивалі - її також можна замовити в ресторані, який знаходиться в центрі Львова - ресторані італійської кухні "Валентино". Тут в кавовому залі Вам буде дуже затишно та комфортно за чашкою кави. Готуємо також каву на піску. До кави усім рекомендуємо скуштувати наш фірмовий торт "Наполеон". А яка кава Вам до вподоби?