Популярні екскурсії

Легендарне місто Лева дихає історією та мистецтвом. Тут поєднується Схід і Захід. В якому ще місті ви зможете побачити українську, польську, австрійську, вірменську, єврейську та німецьку культури? Так-так, це все є тут. Львів став українською Меккою для туристів. З кожного куточка України сюди з’їжджаються люди. Вулички, вимощені бруківкою, архітектурні шедеври, театри, музеї, галереї, підземелля, парки, незвичайні кафе, вуличні музиканти – це те, що завойовує не розум, а серце. По праву Львів є одним з найгарніших міст нашої країни, і ми ним пишаємося.

Золота підкова Львова

Золота підкова Львова

Тривалість: 7 годин Найпопулярніший серед туристів маршрут по Львівщині, чудесні замки і палаци та частування в середньовічному ресторанчику!Тривалість: 7 год. Найпопулярніший серед туристів маршрут по Львівщині, чудесні замки і палаци та частування в середньовічному ресторанчику!

Шоко-Львів

Шоко-Львів

Тривалість: 3 години Смакування найрізноманітніших страв з додаванням шоколаду в концептуальних ресторанах!

Від шпацеру до келішка

Від шпацеру до келішка

Тривалість туру: 2 години. Ви пізнаєте Львів з цікавим гідом і спробуєте традиційні страви і напої в шалено цікавих ресторанах!

Кава-тур

Кава-тур

Тривалість: 1 година Один будинок, одна кав’ярня – безліч історій з ароматом кави!

Для закоханих

Для закоханих

Тривалість: 3 години Якщо кохати – то у Львові! І оригінально! Ми пропонуємо Вам відчути на собі радощі кохання з екстремальним коктейлем для двох від ресторану присвяченому Леопольду фон Захер-Мазоху!

Театралізована екскурсія "Львів крізь століття!"

Театралізована екскурсія "Львів крізь століття!"

Тривалість: 2 години Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці, історії фоні львівських будівель. Екскурсія для тих, хто любить гострі відчуття. Це театралізоване дійство, яке проводиться на старовинних вулицях міста. Актори, переодягнені в героїв середньовічного Львова. Вони розповідають цікаві легенди та небилиці. Учасники екскурсії досліджують вулиці, заходять в таємні дворики й знайомляться з історією нашого міста.

Оглядові екскурсії містом

Оглядові екскурсії містом

Тривалість: від 2 годин. В зручний для Вас час пропонуємо проведення оглядових ескурсій.

Стежка батяра

Стежка батяра

2-денний тур. Яскраві враження від занурення у маловідомі сторінки історії Львова доповнять дегустація декількох сортів живого пива, обід та вечеря у відомих закладах. Тверезим не вийде ніхто.

Чудо поїзд

Чудо поїзд

Незабутня екскурсія по центру Львова на унікальному, веселому автопоїзді. Поява чарівного трамвайчика приємно здивувала львів’ян та гостей міста. Чудо поїзд оснащений спеціальною аудіосистемою, так що пасажири можуть отримати екскурсію на рідній мові.