Новини

Екскурсії для студентів кафери готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК у Львові

Екскурсії для студентів кафери готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК у Львові

ГОСТИННІСТЬ, СЕРВІС, ТУРИЗМ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ІННОВАЦІЇ

Львівський готель під час війни адаптується до економічної ситуації, яка склалася в Україні, пропонуючи різноманітні акції. Зустріч зі студентами в готелі "Швейцарський".

Останні пів року вся країна живе в нових реаліях, у яких не перебувала ніколи. Готельна галузь тому не виняток. Звісно, життя розділилось на «до» та «під час», але варто думати і про те, що буде «після», адже вже пройшов період шокового стану і потрібно повертатись до роботи.

Раді були вітати в гостях та на екскурсії в готелі «Швейцарський» та ресторані «Валентино» наших гостей: завідувачку кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорку - Марію Паску та студентів першого курсу кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Генеральний директор Анна Джиджора зустріла студентів мотиваційним зверненням на високі досягнення в навчанні та заохотила набувати нових навичок для побудови успішної кар’єри в готельно-ресторанному бізнесі в Україні, який стрімко розвивається.

Маркетинг-менеджер Михайло Шевелюк розповів студентам про історію готелю, категорії номерів, організацію заходів різного рівня: від прийому президентів, голлівудських зірок до людей, котрі потребують особливої уваги та умов, які ми з радістю їм організовуємо, про новітні технології, які використовує готель в роботі з гостями, нові підходи до побудови успішного бренду компанії, соціально відповідальний напрямок комунікації, період Covid-19 та роботу готелю у воєнний час.

Ми презентували для наших гостей успішно впроваджені кейси під час роботи у найскладніші часи в країні та світі.

Менеджер готелю Руслан Котяш показав деякі категорії номерів та розповів цікаві історії про гостей, які відпочивали чи перебували з візитом в готелі «Швейцарський».

Щиро бажаємо студентам якісного навчання та практики, мирного навчання, будьте допитливим, цікавтеся новими трендами в своїй сфері, завжди будьте відкритими та щирими та доброзичливими - саме цього чекатимуть від Вас завжди гості.

Бажаємо пані Марії сили, наснаги та енергії і надалі бути тим провідником для дітей, які без сумніву є майбутнім української нації. Ви робите надзвичайно важку, але таку потрібну, не тільки для сфери гостинності і освітньої спільноти, а й для України загалом! Велика шана вам та повага!

Чекаємо вас після закінчення навчання в нашій команді. Віримо, що кожен з вас знайде свою унікальну стежку в житті, а ця зустріч запам’ятається надовго. 

Готель «Швейцарський» (Swiss Hotel) пропонує тариф на проживання зі знижкою до кінця 2022 року. Чим довше ви проживаєте в нашому готелі, тим менше сплачуєте! Гарантуємо 30% знижки на розміщення, якщо ви зупиняєтесь на 7 днів і більше. 

 

Пакет тривалого проживання – це надзвичайна можливість отримати всі переваги та зекономити на перебуванні з робочим візитом до Львова. Зі свого боку ми гарантуємо дотримання всіх стандартів безпеки, чистоту в номерах і ресторані, а також дотримання  рекомендацій щодо дій під час повітряної тривоги. 

 

Ваш відпочинок чи робоча поїздка мине з максимальним комфортом. Swiss Hotel зробить перебування в готелі ідеальним – таким, яким ви його собі бачите! До ваших послуг: SPA, центр краси «Маска», ресторан італійської кухні «Валентино» з панорамною терасою, винний зал і погріб, VIP-зал із власною терасою з видом на Площу Ринок. Ми також можемо організувати екскурсії: гастрономічну, атракційну, культурно-історичну. Ми створимо романтичний і розслаблюючий настрій, що перетворить відчуття від перебування в готелі на домашній затишок. Адже нашим гаслом віддавна й донині лишається: «Дім вдалині від дому».  

 

Пропозиція діє за умови проживання від 7 днів та містить:

 • знижка до 30% на проживання;

 • дисконт на сніданки 20%;

 • безкоштовний ранній заїзд і пізній виїзд (обов'язково попереднє бронювання);

 • розміщення дітей безкоштовно;

 • 20% знижка на послуги ресторанів і барів;

 • 20% дисконт на послуги з прання;

 • два рази на сім днів доступ до римо-турецької парної (по 2 години);

 • 2 години безкоштовної оренди кімнати для переговорів (обов'язково попереднє бронювання);

 • безкоштовний паркінг;

 • дотримання стандартів безпеки та чистоти – у нас максимально безпечно.

Напишіть нам або зателефонуйте та скористайтеся цією пропозицією! 

Готель розташований за адресою: вул. Князя Романа, 20, Львів.

Забронювати номер можна за телефоном +38 (096) 240 37 77 або через сайт чи соцмережі Facebook та Instagram.

Для додаткової інформації: info@swiss-hotel.lviv.ua

Інші тарифи та акції можна переглянути за посиланням: https://swiss-hotel.lviv.ua/uk/services/

До зустрічі в найзатишнішому готелі Львова – «Швейцарський»! 

Детальніше

22 вересня 2022

переглядів: 56

Гарбузове меню у ресторані "Валентино"

Гарбузове меню у ресторані "Валентино"

Знаєте, чим корисний гарбуз? Приходьте і ми Вам розкажемо.

 

За що ми любимо холодні сезони? В ресторані "Валентино" переконані – за кольори! Якщо не вистачає яскравих кольорів навколо, шукайте їх у найкращому ресторані італійської кухні у Львові – тут їх дуже багато і вони особливо смачні. Перш за все рекомендуємо скуштувати жовтогарячий суп із гарбуза, що не просто зігріває в холодну пору, а ще й є неймовірно корисним. У місті його не так просто знайти, а в нас його готують надзвичайно смачно. Ну і звісно ж, як без сезонних салатів, фрешу з гарбуза та ще багато чого смачного та корисного? Тут їх знайти дуже легко, просто замовивши страви з гарбузового меню.

Чекаємо Вас, щоб Ви могли спробувати нові, смачні страви в ресторані "Валентино", які точно не залишать Вас байдужими!

Залетефонуйте до нас за номерами телефонів: +38 (097) 235-67-77 , +38 (032) 235-67-66

та перегляньте Нове гарбузове меню на нашому сайті!   

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Детальніше

13 вересня 2022

переглядів: 3108

Львівський готель під час війни адаптовується до умов та економічної ситуації яка склалася в Україні пропонуючи різноманітні акції та пропозиції

Львівський готель під час війни адаптовується до умов та економічної ситуації яка склалася в Україні пропонуючи різноманітні акції та пропозиції

Тривале проживання від 7 днів

З того часу, як ми запровадили різноманітні тарифи, акції, пропозиції, кількість бронювань значно зросла, тому ми адаптувалися до сучасних умов ринку та зосередилися на внутрішньому гостю. Це призвело до майже 70% зайнятості нашого номерного фонду.

Інші тарифи та акції можна переглянути за посиланням:

https://swiss-hotel.lviv.ua/uk/services/

Swiss Hotel у Львові пропонує знижку на проживання до кінця 2022 року.

Чим довше ви проживаєте в нашому готелі, тим менше ви платите! Ми гарантуємо знижку 30% на проживання при проживанні від 7 днів. Пакет довгострокового проживання – це надзвичайна можливість отримати всі переваги та заощадити на діловому візиті до Львова. Зі свого боку ми гарантуємо вам повну безпеку та дотримання всіх норм безпеки, чистоти в номерах, готелях та ресторанах, враховуючи всі рекомендації МОЗ та місцевої влади щодо дій у разі повітряної тривоги.

Цю відпустку або ділову поїздку можна організувати для вас максимально комфортно. Готель у Львові "Swiss Hotel" зробить Ваш відпочинок ідеальним, як Ви його бачите! До ваших послуг: СПА, центр краси «Маска», ресторан італійської кухні «Валентино» з панорамною терасою, винний зал, винний льох, VIP-зал з власною терасою з видом на площу Ринок, також можемо організувати для вас екскурсії: гастрономічна екскурсія , привабливі екскурсії в стилі середньовіччя, бароко, ренесансу, модернізму, ми створимо романтичний і розслаблюючий відпочинок і настрій, який перетворить ваше перебування в готелі на ваш рідний дім. Адже гаслом давно було і залишається – «Дім вдалині від дому».

Пропозиція діє при проживанні від 7 днів і включає:

до 30% знижки на проживання

сніданок - знижка 20%.

безкоштовний ранній заїзд та пізній виїзд (потрібне попереднє бронювання)

проживання дітей безкоштовне

Знижка 20% на послуги ресторану та бару*

Знижка 20% на послуги пральні

Два рази на сім днів відвідування римсько-турецької парної (по 2 години)

2 години безкоштовної оренди переговорної кімнати (потрібне попереднє бронювання)

безкоштовна парковка

дотримання стандартів безпеки та чистоти - ми максимально безпечні!

Напишіть нам або зателефонуйте нам і скористайтеся цією пропозицією.

Живи в нас сім днів безтурботного життя!

 

Ми знаходимося за адресою: вул. Князя Романа, 20

Щоб забронювати номер, телефонуйте нам:

+38(096)240-37-77

Ви також можете забронювати номер в готелі «Швейцарський» через сайт або написавши нам у Facebook та Instagram. До зустрічі в найзатишнішому готелі Львова - готелі "Швейцарський".

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ, БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦІН.

+380 322 403 777

info@swiss-hotel.lviv.ua

 

Детальніше

18 серпня 2022

переглядів: 3130

Дегустація страв зі спаржі та з полуниці в ресторані "Валентино"

Дегустація страв зі спаржі та з полуниці в ресторані "Валентино"

Дегустація страв зі спаржі та з полуниці “Українське літо” у Львові

14 червня на 18:00 запрошуємо вас на дегустацію «Українське літо» в ресторан «Валентино».

Дегустаційне меню:

– с-т з прошутто та полуниці;
– закуска зі спаржі з креветками;
– тунець-гриль зі спаржею гриль, вершково-апельсиновим соусом
– сорбет з полуниці

Вина, які обрав сомельє Курако Олег, чудово підкреслять смак цих страв.

Вартість: 850 грн.

Страви зі спаржею у ресторані "Валентино" у Львові. Спаржа – це рід квіткових рослин сімейства аспарагус, що налічує до 300 видів. Найвідомішим видом є їстівний аспарагус, який називають спаржею. Рослина не тільки виглядає ефектно в будь-якій страві, але й містить безліч вітамінів, мінералів, кальцію та фосфору. Однією з приємних особливостей спаржі можна назвати низьку калорійність - на 1 кг продукту припадає 200 ккал. На даний час відомо три види спаржі: зелена, біла і фіолетова. Зелена спаржа - найпоширеніший вид, урожай якого можна збирати цілий рік. Сезонним видом спаржі є біла, яка росте з березня до червня. Фіолетова спаржа - рідкісний вигляд, що відрізняється пікантним смаком.

Меню зі спаржі можна переглянути тут:

МЕНЮ ЗІ СПАРЖЕЮ

Детальніше

02 червня 2022

переглядів: 3086

Світові знаменитості підтримують Україну. Новини Львова

Світові знаменитості підтримують Україну. Новини Львова

Інформаційний простір давно наповнений новинами про війну в Україні та агресію росії. У багатьох країнах люди масово виходять на вулиці та площі міст, щоб висловити свою підтримку українцям та привернути увагу урядів їхніх держав до війни.

  Події в Україні не пройшли повз світових знаменитостей, які масово надають як фінансову, так інформаційну допомогу.

 Також чимало великих міжнародних компаній зреагували на повномасштабне вторгнення росії в Україну - детальніше тут

Американський письменник Стівен Кінг у своєму Twitter виставив фото, де він одягнутий у футболку із написом «Stand with Ukraine». За кілька днів він повідомив про те, що більше не продовжуватиме контракт на видавництво своїх книг у Росії. До речі, саме Стівен Кінг один із найпопулярніших іноземних письменників на території країни-агресора.

 

 

   “… у світлі кривавого та жахливо хибного рішення однієї людини вдертися до мирного, незагрозливого сусіда, пісня знову є закликом до нашого спільного людства. Для хоробрих українців, які борються проти цієї жорстокої тиранії, а також багатьох росіян, які протестують проти цього обурення, попри загрозу арешту та ув’язнення” - пише відомий британський рок-музикант Стінг на своїй сторінці в Instagram.

   Він вирішив заспівати пісню, яку написав дуже давно і рідко її виконував та не очікував, що коли-небудь вона знову буде актуальною. Відео із виконанням пісні Стінг поділився у своєму Іnstagram 

   Також співак повідомив, що більше ніколи не виступатиме на приватних подіях і концертах для російських олігархів.


 

 

   Ештон Кутчер та Міла Куніс, американські актори, записали відеозвернення до своїх прихильників і розпочали збір коштів через фонд GoFundMe для підтримки українських біженців та надання гуманітарної допомоги. Також пара пожертвувала 3 млн доларів, а менше, ніж за тиждень зібрали уже 20 млн доларів. До речі, Міла Куніс народилась у м. Чернівці, але в 1991 році її родина емігрувала та оселилась у Лос-Анджелесі. 

   Спогадами та фото із концерту на Майдані Незалежності у 2008 році ділиться Пол Маккартні, один із засновників легендарного гурту The Beatles. У своєму пості в Twitter він також написав про підтримку Україні.

   Кетрін Винник (Катерина Анна Винницька), канадська акторка та режисерка українського походження, на своїй сторінці в Instagram постійно висвітлює інформацію про війну та закликає світ підтримати України. Підтримку Україні висловлює відомий на увесь світ українець, дизайнер, митець Ruslan Baginskiy. "... я тут, щоб впевнено заявити.Я вірю в Збройні Сили України і я вірю в нашу владу"

   Долучилась до підтримки українських біженців та надання допомоги їм американська акторка Анджеліна Джолі. На своїй сторінці в Instagram акторка ділиться фото та відео українок з дітьми, які вже перетнули кордони України.

 

    “Ви неймовірні й весь світ з вами” - саме так написала Дженніфер Еністон, американська акторка, відома роллю Рейчл у популярному телесеріалі “Друзі”. Вона щиро вражена героїзмом українських жінок, які захищають країну як в армійських лавах, так і як журналісти, працюють на всіх фронтах. Крім цього Дженніфер закликала своїх прихильників долучитись до допомоги українцям та поділилась переліком фондів на своїй сторінці Instagram.

 

 

   Під час церемонії нагородження премії Гільдії кіноакторів, яка відбулась 28 лютого у Каліфорнії, світові знаменитості не лише отримали свої нагороди, а також висловили свою підтримку Україні у цей важкий час. Так, Леді Гага, Майкл Дуглас, Фран Дрешер, Ендрю Гарфілд та інші виступили проти вторгнення Росії в Україну та закликають Путіна негайно припинити воєнні дії.

   Роберт Вайд, американський сценарист, продюсер та режисер, відомий завдяки мему “Directed by Robert B. Weide” на своїй сторінці в Twitter написав “Я мрію, щоб ці слова з’явилися в небі над Україною, поки армія Путіна відступає в приниженні.”


 

 

Однією із перших виступила проти агресії Росії співачка Мадонна. Так, вона порівняла Путіна з Гітлером і Леніним у своєму короткому кліпі. Співачка продовжує і надалі підтримувати Україну, поширюючи інформацію про війну, яку веде Путін.
Селін Діон, канадська співачка, висловлює щире захоплення мужністю українського народу та глибоко засмучена через війну в Україні. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.
"Я хочу сьогодні разом зі своїми колегами тішити людей. Втім, існує багато причин, через які ми не можемо посміхатися. Я молюся за Україну …. Молюся, щоб негайно все закінчилося", - написала Леді Гага на своїй сторінці в Instagram

 

   Ще багато відомих співаків, акторів, письменників, спортсменів, представників і компаній культурного та спортивного середовища підтримують і виступають на захист України у цей складний час війни, організовують збір коштів та безсумнівно вірять у нашу перемогу!

Детальніше

28 березня 2022

переглядів: 3002

"Говорімо українською": на Львівщині запрацював клуб для переселенців

"Говорімо українською": на Львівщині запрацював клуб для переселенців

Зустрічі із вивчення української мови відбуватимуться двічі на тиждень

На Львівщині для переселенців запрацював розмовний клуб “Говорімо українською!”. Започаткував клуб Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ “Львівська політехніка” у партнерстві з Департаментом освіти та науки ЛОДА.

Зустрічі відбуватимуться двічі на тиждень на платформі ZOOM. Запрошують усіх охочих віком від 17 років. Участь у клубі безкоштовна.

“Це буде невимушене спілкування на цікаві для учасників теми, що допоможе легко подолати мовний бар’єр і цілком перейти на українську”, – зазначають організатори. 

Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням.

Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті та за телефоном: +(380) 096 690 43 01.

 

Детальніше

22 березня 2022

переглядів: 3033

Львів сьогодні: Як діяти в разі небезпеки. Поради від готелю Швейцарський

Львів сьогодні: Як діяти в разі небезпеки. Поради від готелю Швейцарський

Як діяти під час оповіщення та у складних ситуаціях: рекомендації для мешканців

Міське управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони роз’яснює, як діяти мешканцям, коли чують сигнали оповіщення «Увага всім». Водночас, департамент з питань цивільного захисту ЛОДА розробив рекомендації для населення щодо дій у різних складних ситуаціях: при загрозі масових заворушень і бойових дій, при виявленні підозрілого предмету тощо.

Готель "Швейцарський" забезпечує безпеку для своїх гостей. Безпека гостей Швейцарського понад усе: про те, які заходи щодо  забезпечення безпеки були прийняті керівництвом України та області у Львові. 

Так, уривчасте звучання електросирени означає сигнал «УВАГА ВСІМ». Почувши його, необхідно негайно увімкнути телеприймачі на телеканали «UA: ЛЬВІВ» та «Перший Західний». Увімкнути радіостанції «Українське радіо Львів» на частоті 103.3 FM та «Радіо ПЕРШЕ» на частоті 88,2 FM.

Якщо у цей час не маєте доступу до телебачення та радіо, зателефонуйте на багатоканальний безкоштовний телефон 0 800 600 491. Також інформацію буде оприлюднено на каналі «Оповіщення цивільного захисту» у месенджері Telegram.

Зауважимо, сьогодні від Державної служби надзвичайних ситуацій України надійшов сигнал «Повітряна тривога», тож за цим сигналом увімкнули систему оповіщення у Львівській області.

Зокрема, під час цієї тривоги звучить такий текст: «Громадяни! Повітряна тривога! Відключить світло, газ, вогонь у печах. Візьміть засоби індивідуального захисту, документи, запас харчів та води. Попередьте сусідів і допоможіть хворим та людям похилого віку вийти на вулицю. Якнайшвидше дістаньтесь найпростішого укриття підвального типу або заховайтися на місцевості. Дотримуйтеся спокою та порядку. Уважно слухайте повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони».

Натомість, про відвій повітряної тривоги буде повідомлено також за сигналами оповіщення, й буде звучати таке повідомлення: «Відбій повітряної тривоги! Усім повернутися до місць роботи або проживання. Допоможіть у цьому хворим та людям похилого віку. Будьте готовим до можливого повторного нападу противника. Завжди майте з собою засоби індивідуального захисту. Уважно слухайте повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони».

Детальніше

24 лютого 2022

переглядів: 3045

Куди піти у Львові в лютому?

Куди піти у Львові в лютому?

Куди піти та що відвідати у Львові в лютому 2022?

Ковзанка на площі Ринок 

Будні – ідеальний час, аби покататися на ковзанах у «серці» Львова. Туристи роз’їжджаються, черги немає, твори піруети на льоду й насолоджуйся. Головна перевага ковзанки на площі Ринок, звісно ж, локація. Адже не треба нікуди їхати, а після катання можна випити запашної кави у котрійсь із численних кав’ярень неподалік. Особливо гарно тут увечері, коли мерехтять вогники.

Коли:  щодня з 10.00 до 21.00. Каса з 10.00 до 20.00. Регулярні перерви на чистку льоду – 30-40 хвилин

Де: площа Ринок (північний бік)

Ціна: понеділок-четвер: дорослі – 110 гривень, діти до 12 років – 90 гривень. П’ятниця-неділя: дорослі – 150 гривень, діти до 12 років – 110 гривень 

 

 • Океанаріум 

Львівський Океанаріум – це місце, де буде цікаво і дітям, і дорослим. Тут можна побачити силу-силенну мешканців підводного царства, серед яких – зубасті акули та отруйні фуги. Останніх, до речі, називають чи не найнебезпечнішими рибами на планеті. Зазначимо, що придбати квиток в Океанаріум можна за допомогою програми єПідтримка. Ціна: дорослий сертифікат – 250 гривень, підлітковий сертифікат – 200 гривень, дитячий сертифікат – 170 гривень.

Де: Океанаріум Львів, проспект Шевченка, 8

Коли: понеділок – з 10.00 до 18.00, вівторок-п’ятниця – з 10.00 до 20.00, субота-неділя – з 10.00 до 20.30

Ціна: 170-250 гривень

 

 • Дім Єнота 

Це єдине місце у Львові, де на тварин можна не лише подивитися, але й погодувати, побавитися з ними чи зроби селфі. У Руслани та Андрія Гервазюків мешкають одразу семеро єнотів, які щодня охоче зустрічають гостей. З першого погляду усі вони дуже подібні між собою. Однак господарі запевняють, що з легкістю можуть сказати, хто зараз поліз за ящик, а хто — подерся догори драбиною. От, Мишка  — тиха та ніжна, Степашка — добрий, а Сірко — прудкий, наче вовк. Господарі попереджають, що з цими маленькими злодіями потрібно бути обережними, адже вони часто витягують із кишень ключі та телефони. Відвідування Дому Єнотів проводиться за попереднім записом.

Де: Дім Єнота, вулиця Навколишня, 22

Коли: щодня, з 13.00 до 19.00

Ціна: 200 гривень 

 

 • Фільм-балет «Ромео і Джульєтта» 

Одна з найкрасивіших версій шекспірівської трагедії на великому екрані. Фільм-балет Royal Opera House виходить за межі сцени театру у Ковент-Гарден на свою історичну батьківщину — прямо на вулиці Верони. «Ромео і Джульєтта» — екранізація улюбленої багатьма постановки з культовою хореографією Кеннета Макміллана, підготовленої спеціально до його ювілею. У головних ролях — молоде покоління зірок Королівського Балету: Вільям Брейсвелл у ролі Ромео, Франческа Гейворд у ролі Джульєтти, а також Меттью Болл у ролі Тібальта.

Де: Планета Кіно, «Forum Lviv»

Коли: 14 лютого, 20:35

Ціна: 170 гривень 

 

 • Lords of the sound. Love story 

Традиційно найвідоміший український оркестр виконає хіти світової музики з репертуару Billie Eilish, Andrea Bocelli, Ed Sheeran, Tom Jones, Michael Buble, Gloria Gaynor, Sting, Sam Brown, а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів: Гладіатор, Зоряні війни, Титанік, Великий Шоумен, Мулен Руж, Термінал, Запах жінки, La La Land.

Де: Львівський театр опери та балету імені Крушельницької

Коли: 14 лютого, 17:00 - 19:30

Ціна: 340 – 1290 гривень 

 

 • Pianoбой 

Цього вечора на слухачів чекає максимальний спектр емоцій. Адже, як вважає Дмитро Шуров, кохання – це не тільки романтика, ніжність та полуничне небо, це також справжній рок-н-рол, драйв, відьми які літають під куполом та гаряча компанія друзів у залі, яка співає хором знайомі рядки.

Де: Нічний клуб «Малевич»

Коли: 14 лютого, 19:00 - 22:00

Ціна: 490 – 1190 гривень

 

 • Арт-кабаре "Lovestories" 

Програма є «мозаїкою» історій кохання богемного Львова: палких, руйнівних, драматичних, де актори ТанцТеатру «Життя» розповідатимуть їх мовою тіл, ритмів та мелодій. Сучасно і вишукано, нестримно і чуттєво. Організатори обіцяють ефектне музично-пластичне видовище, під супровід кращих музикантів та вокалістів Львова.  

Де: Львівська обласна філармонія

Коли: 14 лютого, 19:00 - 20:30

Ціна: 150 – 650 гривень 

 

 • Вечір романтичної музики «Love is…»

Відчуття щастя і романтики подарує команда професіоналів джазу зі спеціальною програмою «LOVE IS…». На концерті звучатимуть класичні твори відомих музикантів, рок-хіти у новій джазовій обробці та саундтреки зі знаменитих кінострічок. 

Де: Центр Довженка

Коли: 14 лютого, 19:00 - 20:00

Ціна: 200 гривень 

 

 • Циркове шоу «Льодове королівство» 

У суботу, 12 лютого (або ж у будь-який інший вихідний останнього зимового місяця), радимо неодмінно піти у цирк. Арена Львівського цирку перетвориться на величезний каток, де глядачі зможуть побачити шоу-програму «Льодове королівство». Театралізоване естрадно-циркове шоу з використанням сучасних технологій звуку, світлотехніки та лазерної анімації надасть дійству пригоди і казковості, та не залишить байдужими глядачів різного віку.

Коли: щосуботи та щонеділі з 6 лютого до 6 березня, початок о 12.00 та 16.00

Де: Львівський державний цирк, вулиця Городоцька, 83

Ціна: 100-350 гривень 

 

 • Домівка врятованих тварин 

Це унікальне місце у Львові, де можна побачити тварин і птахів, яких важко зустріти у дикій природі. До того ж зробити це можна абсолютно безкоштовно, хоча пожертви і щось смачненьке для підопічних, звісно ж, завжди вітаються. Яйця, овочі, фрукти, риба, корм – це те, від чого мешканці Домівки врятованих тварин ніколи не відмовляться.

Де: Домівка врятованих тварин, вулиця Олекси Довбуша, 24

Коли: щодня, з 10.00 до 18.00

Ціна: безкоштовно, пожертви вітаються 

 

 • Дегустація лікерів у ресторані “Valentino

В ресторані “Valentino” відбудеться дегустація різноманітних лікерів: “Baileys”, “Drambuie”, “Amaro Montenegro”, “Vana Tallinn”, “Killepitsch”.

Досвідчений сомельє Олег Курако проведе гостям ознайомлення з напоями та розповість з чим краще їх поєднювати. Подаватись лікери будуть зі спеціальним дегустаційним меню, яке ідеально компонує з представленими напоями.

Де: ресторан “Valentino”, вул. Остапа Нижанківського, 20

Коли: 22 лютого, початок о 19:00

Ціна: 650 гривень

 

 • Вистава «Життя P.S.»  

Це вистава за автобіографічною книгою ветеранки війни на Сході України Валерії Бурлакової. В ній описується інша сторона бойових дій очима жінки, яка на лінії фронту знайшла кохану людину. Розповідь відкриває завісу на незручні теми сучасної історії країни: воєнний побут, дискримінація жінок-воїнів, спотворення фактів через медіа та ін. Книга фактично є фронтовим щоденником, в якому зображується реальність відмінна від нашої. Часом жорстока, часом абсурдна, а часом і така, що вселяє надію та сенс жити. 

Коли: 16 та 20 лютого, початок о 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької, вулиця Лесі Українки, 1

Ціна: 150 гривень 

 

 • Національний балет Грузії «Сухішвілі»

У неділю та понеділок, 27 та 28 лютого, Національний балет Грузії Сухішвілі потішить шанувальників зі Львова. Концерт відбудеться у Львівському Національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.  Постановки балету Сухішвілі насамперед відрізняються складністю хореографії та сценічних елементів, масовістю та яскравим колоритом. На сцені відбувається щось неймовірне: танцюристи крутяться на колінах по колу, танцюють гопак, кидають шаблі та кинджали, потім віртуозно їх підхоплюючи. А жінки «пливуть» сценою, немов лебідки у своєму вишуканому вбранні.

Коли: 27 лютого, початок о 16.00 та 19.00; 28 лютого, початок о 17.00 та 20.00

Де: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, проспект Свободи, 28

Ціна: 420-1950 гривень 

 

 • Майстер-клас для дітей в салоні Maska

19 лютого, салон “Maska”, що при готелі “Швейцарський”, організовує майстер-клас із самомакіяжу для дівчат віком від 12 років. Майстер-викладач Мещерякова Аліна познайомить учасниць з основними поняттями про макіяж, про види косметики та її правильне застосування.

Де: салон краси “Maska”, вул. Князя Романа, 20

Коли: 19 лютого      

Ціна: 250 гривень

 

 • Органний концерт «Про що любов говорить мене»

У День закоханих в органному залі звучатиме найромантичніша музика. Органістка Надія Величко підготувала твори, що давно стали символом безсмертного кохання. Оксамитовий звук органа у цей вечір дозволить поринути у вир справжніх почуттів. У програмі фрагменти з “Трістана та Ізольди” Ріхарда Ваґнера, “Кармен” Жоржа Бізе, твори Ґустава Малєра, Крістофа Глюка, Петра Чайковського, Ференца Ліста.

Де: Львівський органний зал

Коли: 14 лютого, 19:00

Ціна:  120-160 гривень

Детальніше

13 лютого 2022

переглядів: 3039

#ЇдуДоЛьвова

#ЇдуДоЛьвова

Дорогі наші гості міста!
У рамках програми #ЇдуДоЛьвова на Вас у цей святковий період чекає низка приємних сюрпризів та подарунків! Запрошуємо Вас провести цей час у казковому та літньому Львові, обравши готель "Швейцарський"!

Серед приємних бонусів:
1) KID FRIENDLY! Безкоштовне розміщення дітей до 16 років при проживанні з батьками в номері з додатковим ліжком;

2) ДОДАТКОВИЙ КОМФОРТ! Ранній заїзд або Пізній виїзд безкоштовний, не потрібно доплачувати 50% вартості доби якщо Ви хочете заїхати рано вранці або виїхати з готелю пізно ввечері.

3) РОЗКІШНИЙ ВІДПОЧИНОК! Безкоштовне підвищення категорії номеру.

4) БОНУСИ від ресторану.

Що для цього потрібно? Просто здійсніть бронювання на сайті готелю Swiss-hotel.lviv.ua або зателефонуйте, вказавши промокод #ЇдуДоЛьвова і дочекайтеся підтвердження.

ЛьвівЛюбитьВас!


За деталями та бронюванням звертайтесь за телефонами:
+38(032)240-37-77
+38(096)240-37-77

вул. Князя Романа, 20
+38 096 240 37 77
info@swiss-hotel.lviv.ua

Детальніше

11 лютого 2022

переглядів: 3105

Романтична вечеря в ресторані Валентино на день закоханих!

Романтична вечеря в ресторані Валентино на день закоханих!

День Валентина - це особливе свято для закоханих. Зустріньте його в ресторані "Валентино".

День Валентина – це особливе свято для закоханих. Зустріньте його в ресторані “Валентино”.

Вишукане меню від шеф – кухаря та жива музика доповнять романтичну атмосферу!

Встигніть забронювати столик за телефонами: +38032 235 67 66 / +38097 235 67 77

На цей день здійснюється резервація столиків після внеску депозиту на двох осіб, який становить 1000 грн. – на цю суму гості зможуть замовити страви та напої з меню.

Детальніше

11 лютого 2022

переглядів: 3137