Поїздка до Львова на Великдень

Світле Христове Воскресіння - найбільше християнське свято. Великдень у Львові в готелі «Швейцарський»

Світле Христове Воскресіння - найбільше християнське свято. Великдень у Львові в готелі «Швейцарський»

У Львові традиційно цей день називають Великоднем. Великий день Христового Воскресіння, який у всьому світі символізує перемогу добрим над злим, світлом над тьмою. Усі християни у Львові готуються до свята Великодня 7 тижнів - стільки триває Великий Піст.
За святковим столом родина збирається, відразу повернувшись з церкви. Намагаються приїздити звідусіль до батьків, до найрідніших. Кожна родина має свої звичаї, які йдуть від діда-прадіда, у кожної родини свої святкові історії. Світлий день Великодня зміцнює їхні корені, занотовує історії для нащадків, об'єднує родину, а відтак - країну. А звичаї - вони в кожного різні, у кожного мають право на життя. "По вірі вашій та й буде вам!" - говориться у церковних літописах.
Ми пропонуємо Вам, дорогі гості зупинитися у найбільш зручному та затишному сімейному готелі Львова – готелі «Швейцарський», який знаходиться в центрі міста, звідки на площу Ринок та міську ратушу а також пам`ятник королю Данилу Галицькому, церкву св. Андрія можна глянути з вікна.
Наша команда створить Вам незабутню атмосферу свята, а в ресторані «Валентино» чекатиме святковий Великодній сніданок.