Концерт The Hardkiss у Львові 2021

Концерт The Hardkiss у Львові 2021

The HARDKISS анонсують тур Україною на честь свого десятиріччя та виходу альбому "Жива і не залізна".

Любите вітчизняних виконавців? Шукаєте на який концерт піти у Львові? В яком готелі у Львові зупинитися, щоб було комфортно, в центрі та щоб був паркінг? У нас є відповідь - в готелі "Швейцарський" - це чи не єдиний готель в центрі Львова, в якого є власний великий паркінг. Розкішний та вишуканий львівський готель чекає Вас в гості цієї осені.

«Жива і не залізна» — четвертий студійний альбом The HARDKISS, який гурт випустив 21 травня. «Концепція альбому — Життя. Це не «космічна ластівка», а жива пташка в своєму природному середовищі. Найпростіші почуття та емоції, які супроводжують нас кожного дня. У центрі всіх історій продовжує залишатись Жінка. Цей альбом про неї — ту, що жива та гостро відчуває", — розповідає Юлія Саніна.

На концертах туру The HARDKISS обов'язково зіграють пісні з нового альбому. Але головний акцент буде зроблено на піснях, які вже стали улюбленими хітами за десять років. "Ми так давно не бачилися на живих виступах із нашими слухачами, — розповідає креативний продюсер і музикант гурту Вал Бебко. — Пора це виправляти. До зустрічі на концертах туру "Жива"!

Увага! Шоу проходитиме два дні:

  •  15.10
  •  16.10

Нагадаємо, що ювілейне шоу The HARDKISS "Десять" відбудеться у Києві на НСК "Олімпійський" 18 червня 2022 року.