06 травня 2021

переглядів: 3861

У підземеллі Гарнізонного храму відкриють виставку реліквій XII-XV століття.

У підземеллі Гарнізонного храму відкриють виставку реліквій XII-XV століття.

Участь у відкритті взяли: єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, владика Степан Сус; настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ о. Тарас Михальчук; керівництво львівської міської та обласної влади, духовенство, громадські діячі, львівські меценати і колекціонери старожитностей.

«Українська культура має надзвичайно багату давню церковну традицію періоду України-Руси. Львівським колекціонерам вдалося врятувати унікальні реліквії. Ці реліквії виконані у металопластиці – техніці створення рельєфних зображень на різних металах. Мистецтво металопластики на сьогодні є малодослідженим і недооціненим.

Врятовані колекціонерами предмети є унікальним свідченням історії духовності та становлення християнства в Україні. Ці речі вдалося зберегти попри війни, руйнування і пограбування церков, плюндрування святинь. Час повертати реліквії Церкві. Унікальні християнські реліквії будуть подаровані львівськими колекціонерами Гарнізонному храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ», - зазначили організатори.
У Львові до  Гарнізонного храму Петра і Павла від готелю «Швейцарський» як рукою подати. На рецепції готелю працівники нададуть Вам кваліфіковану допомогу в організації дозвілля та підкажуть, які цікаві туристичні місця неодмінно потрібно відвідати! Також з панорамної тераси ресторану «Валентино», що при готелі відкривається неймовірний вигляд на місто Лева, з якої, до речі, видніються куполи Гарнізонного храму Петра і Павла.
Щоб забронювати номер зателефонуйте нам:
+38(032)240-37-77
+38(096)240-37-77