15 серпня 2021

переглядів: 3813

Ресторан в центрі Львова долучився до збору коштів для Вікторії Полюги

Ресторан в центрі Львова долучився до збору коштів для Вікторії Полюги

Однорічна львів’янка має рідкісне генетичне захворювання, для лікування якого потрібен укол за 2 млн доларів

“Загалом, ми не демонструємо своєї участі в благодійних проектах. Та така ситуація як у Вікторії має бути почута кожним львів`янином, кожною маленькою чи великою мережею ресторанів, кав'ярень, кожним готелем, кожним малим чи великим виробництвом! Такі ситуації, як випадок маленької Вікторії, це  випадки, про які треба говорити голосно, залучати усіх не байдужих, діяти надзвичайно швидко. Щоб малеча змогла одужати, важлива кожна година та будь-який внесок та навіть молитва. Зібрати потрібну суму є  цілком реально, коли збирати її всім разом - цілим містом, чи цілою областю чи країною”, – говорить менеджер ресторану “Валентино” Михайло Шевелюк. Закликаємо представників бізнесу долучитися до ініціативи та анонсувати схожі акції - це дуже важливо для порятунку життя маленької дитини. Для кожного українського бізнесу цей та схожі проєкти – нагода проявити себе як соціально-відповідальну та небайдужу організацію. Не важливо який це бізнес - крупний чи малий, він не може діяти ізольовано від суспільства! Він повинен бути соціально відповідальним, відгукуватися на проблеми людей і, звісно, вносити свою вагому лепту у їх вирішення. 

СМА спричиняє ослаблення та атрофію м’язів, і хвора дитина з часом втрачає здатність рухатися, сидіти, ковтати, дихати. Без лікування хворі на СМА зазвичай не доживають і до двох років. Зараз Вікторії Полюзі – рік і 4 місяці, і для неї вже зібрали чверть необхідної суми. Детальніше про стан дівчинки тут.

«Крупний бізнес не може діяти ізольовано від суспільства – він повинен бути соціально відповідальним, відгукуватися на проблеми людей і, звісно, вносити свою вагому лепту у їх вирішення. Завдяки кожному нашому гостю, який замовить собі чашку кави, нам вдасться долучитися до ініціативи, тим самим рятуючи дитяче життя. 

Ми переконані, що об’єднаними зусиллями ми отримаємо значно кращий результат. І віримо, що наші гості активно підтримують проект, із задоволенням купуватимуть кавові напої у нас. Долучайтеся, щоб ніколи і ніде дитячі серденька не зупинялися!».

 

«Робити добрі справи – має стати нашою корисною звичкою. Ми охоче підтримуємо соціальні ініціативи та благодійні заходи, бо впевнені – добро може врятувати світ” - каже директор готелю "Швейцарський" Анна Джиджора. 

 

Акція триватиме понад місяць! Чекаємо Вас в гості!

Ресторан знаходиться на вулиці Нижанківського, 20. 

Також на даху готелю “Швейцарський” працює тераса ресторану “Валентино”.

Ресторан працює з 08:00 до 22:00, тераса з 12:00 до 22:00