08 жовтня 2021

переглядів: 4552

Lviv Mafia Club in Swiss Hotel Lviv

Lviv Mafia Club in Swiss Hotel Lviv

Гра "Мафія" - унікальна гра, яка розвиває тебе, як особистість. Чи пробували Ви коли-небудь зіграти цю гру з друзями? 

Відтепер можна зіграти гру "Мафія" у Львові в конференц-залі готелю "Швейцарський". Ця гра відкриє Вам новий світ пригод та нових знайомств. 

В першу чергу "Мафія"  вчить мислити і робити логічні висновки. А хто покладається більше на свою інтуїцію, то маєте шанс розвивати її. Під час гри ти повинен багато говорити і переконувати, в результаті чого розвиваєш свої ораторські здібності. Також заодно можеш перевірити чи існує в тобі дар переконання. У цій грі - це дуже важливо.

"Мафія" дає більше, ніж школа. Адже "Мафія" - одна з небагатьох інтелектуально- психологічних ігор, яка вчить поступово доводити свою точку зору за допомогою аргументів та фактів.

Щодо емоцій, то "Мафія" навчає бути стриманим та беземоційним, посилаючись тільки на висновки розуму. І водночас розвиває тебе, як актора. Бо саме твоя міміка, жести, емоції можуть зіграти проти тебе. Твоє завдання - навчитись контролювати їх.

Ще одним плюсом цієї гри є те, що навчає працювати в команді і діяти впевнено в непередбачуваних ситуаціях. Усі ці навички є такими необхідними в реальному житті. І щоб їх покращити не обов'язково відвідувати курси чи тренінги. Достатньо просто грати в "Мафію".

Грай і розвивайся! 

Стежте за нами на нашій сторінці в Instagram:

 

Реєстрація на ігри та замовлення корпоративів:

+38 096 177 5091