Правила проживання

Розрахунки на території готелю Швейцарський проводяться виключно в національній валюті за курсом Національного банку України щодо іноземних валют на день оплати.

При розміщенні дітей віком до 12 років (включно) з батьками в одному номері без надання місця, плата за проживання дітей не стягується. Вартість додаткового місця становить 600 гривень.

Номери готелю відрізняються інтер'єром, а також площею в залежності від категорії номеру.

Вартість номеру включає: сніданок, доступ до мережі Інтернет (WiFi), телемовлення, рушники, халати, тапочки, косметичний набір, мінеральна вода, знижка 20% на харчування в ресторані Валентино.

Оплачується додатково туристичний збір у розмірі 30.00 гривень.

Готель приймає до сплати готівку, кредитні картки,

ВИТЯГ З ПРАВИЛ ГОТЕЛЮ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ

  • Час реєстрації та заселення в готель починається з 14:00 поточного дня за місцевим часом.
  • Час виїзду гостей і розрахунковий час - 12:00 поточного дня за місцевим часом.
    Заселення до 14:00 є додатковою платною послугою і надається за наявності вільного номерного фонду.
  • За проживання в готелі менше доби, оплата проводиться за повну розрахункову добу.
    За ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплата проводиться в розмірі 50% від вартості номера за одну розрахункову добу, при наявності вільних номерів в день заїзду.

УМОВИ АНУЛЯЦІЇ:

Ануляція бронювання без штрафних санкцій - за 24 години до заїзду, якщо інше не передбачено умовами договору або умовами бронювання за пільговим тарифом. У разі незаїзду стягується штраф у розмірі 100% вартості першої доби проживання в номері відповідної категорії.

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ

Проживання в готелі з домашнім улюбленцем заборонено.

ЗАБОРОНА ПАЛІННЯ

Згідно із Законом України № 4844 - VI від 24.05.2012 року забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів на території всього готелю(номерах, коридорах, фойє та ресторані). Дозволяється курити в спеціально відведених місцях готелю.