01 marca 2024

переглядів: 248

Вступ 2024. Який коледж у Львові обрати щоб навчатись на офіціанта, кухаря, бармена ? Рекомендує готель "Швейцарський"

Вступ 2024. Який коледж у Львові обрати щоб навчатись на офіціанта, кухаря, бармена ? Рекомендує готель "Швейцарський"

Вступ 2024: Обирайте Львівський Професійний Коледж Моделювання і Ресторанної Справи для навчання на офіціанта, кухаря, бармена

Якщо ви мрієте побудувати кар'єру в ресторанній індустрії та шукаєте навчальний заклад у Львові, Львівський Професійний Коледж Моделювання і Ресторанної Справи – це ідеальний вибір для вас. Цей коледж пропонує якісну освіту та практичні навички, які допоможуть вам стати успішними у своїй професії.

За додатковою інформацією звертатися до методистів Коледжу

Боднар Володимир Федорович +38(097)662-61-12

або заповнити онлайн-заявку на нашому офіційному сайті https://profcollege.lviv.ua/ 

Чому варто обрати Львівський Професійний Коледж Моделювання і Ресторанної Справи?

 1. Сучасні спеціальності:

  • Офіціант
  • Кухар
  • Бармен

  Ці професії є дуже затребуваними на ринку праці, а наш коледж забезпечує високий рівень підготовки для кожної з них.

 2. Стипендія та гуртожиток: Учні нашого коледжу забезпечуються стипендією та мають можливість проживати у гуртожитку. Соціально незахищені учні та ті, хто проживає у гуртожитку, також отримують харчування.

 3. Повна загальна середня освіта: Учні, які вступають після 9-го класу, здобувають повну загальну середню освіту разом із професійними навичками.

 4. Професійне навчання та підвищення кваліфікації: Коледж пропонує не лише початкову професійну підготовку, але й перепідготовку та підвищення кваліфікації для працюючих робітників, службовців та незайнятого населення. Також здійснюється допрофесійна підготовка учнів загальноосвітніх навчальних закладів та професійна підготовка студентів ВНЗ.

 5. Кар'єрні перспективи: Випускники спеціальностей кухаря, кондитера, офіціанта та бармена можуть продовжити навчання у ЛНУ ім. Івана Франка, Львівській Політехніці або інших навчальних закладах Львова на освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавра, магістра. 

Процес вступу:

 1. Подання заяви: Ви можете подати заяву особисто до приймальної комісії коледжу або заповнити онлайн-заявку на нашому офіційному сайті.

 2. Співбесіда/Подача документів: Після подання заяви, ви будете запрошені на співбесіду, де зможете розповісти про свої мотивації та цілі.

 3. Зарахування: Після успішної співбесіди, ви будете зараховані до коледжу.

Кар'єрні можливості:

Наші випускники користуються попитом у найкращих закладах міста та за його межами. Вони отримують можливість працювати в ресторанах високого класу, готелях та на різноманітних гастрономічних подіях. Навчання у нашому коледжі – це ваш перший крок до успішної кар'єри у сфері ресторанної справи.

Як подати документи:

Для подачі документів на вступ необхідно звернутися до приймальної комісії коледжу за адресою:

Приймальна комісія працює з 25 травня до 30 серпня

Оригінали документів приймаються з 15 червня

За додатковою інформацією звертатися до методистів Коледжу

Боднар Володимир Федорович +38(097)662-61-12

або заповнити онлайн-заявку на нашому офіційному сайті https://profcollege.lviv.ua/ 

Ми запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до нашої дружньої родини та розпочати захоплюючу подорож у світ ресторанної індустрії разом з Львівським Професійним Коледжем Моделювання і Ресторанної Справи!

Контакти:

 • Адреса: Україна, 79054, м. Львів, вул. Кульчицької О., 2
 • Телефон: +38 (032) 262-43-25                  +38 (032) 238-43-45
 • Електронна пошта: mcptohmd@i.ua 
 • Сайт:https://profcollege.lviv.ua/ 

Не пропустіть свій шанс стати частиною ресторанної еліти Львова! Чекаємо на вас у Львівському Професійному Коледжі Моделювання і Ресторанної Справи!

Львівський Професійний Коледж Моделювання і Ресторанної Справи запрошує вас приєднатися до нашої дружньої родини та розпочати свою професійну кар'єру у сфері ресторанної індустрії. Не пропустіть свій шанс здобути якісну освіту та відкрити нові горизонти!