Свято сиру і вина у Львові - 2021

Свято сиру і вина у Львові - 2021

Здавалося б, що поєднує львів’ян із сиром та вином? Однак сьогодні мало хто знає, що чотири століття тому клімат у Львові був настільки теплим, що виноградники на південних схилах Високого Замку, Личакова, а потім — на пагорбах Кайзервальду, аж до Винників, давали львів'янам щорічно більше сотні бочок вина. Крім цього, львів'яни насолоджувалися вишуканим італійським, критським, іспанським та угорським вином, так як Львів був великим торговим центром.

Фестивалі в Львові

Досить стояти осторонь. Вливайтеся в культурні івенти міста. Львів запалюють різні події. Вам потрібно лише вибрати свій формат дозвілля.

Меломани, що не пропускають концерти в Львові, збираються на масштабні багатоденні вечірки з виступами найрізноманітніших представників улюбленого напрямку. Жанр може бути різним:

  • джаз і блюз;
  • реп і хіп-хоп;
  • рок і хеві-метал;
  • інді і поп.

Музичні фестивалі в Львові запалюють драйвом на багато місяців. Візьміть участь в мега-івенті під найкрутіші саунди ветеранів і новачків улюбленого напрямку.

Є й інші тематичні фестивалі. Великі свята організовують для тих, хто купує квитки в театр в Львові, для любителів вуличної їжі і світлових інсталяцій, для спортсменів і б'юті-майстрів. Залишається лише вибрати, куди піти. 

Щодня, 22-24 жовтня на "Святі Сиру та Вина" гості зможуть відвідати великий Ярмарок сирів та вина, на котрому будуть представлена продукція, як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти.

Окрім смакування та продажу "Свято сиру та вина" запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно і усією родиною!
У програмі:

- величезний ярмарок сирів та вин;

- смачні дегустації;

- різноманітні кулінарні майстер-класи,

- арт-майстерня;и

- цікаві розваги для всієї родини та багато іншого.

"А що може краще смакувати зі шматочком сиру, ніж келих чудового вина? Тому до фестивалю приєднаються й винороби, які представлять свою найкращу продукцію та зможуть позмагатись за прихильність серед поціновувачів вина", - додають організатори.

Окрім цього, на відвідувачів очікує День Сирника. Його спечуть за давнім рецептом та пригостять усіх охочих. Найсмачніший сирник у Львові в центрі Львова в ресторані Валентино, що при готелі "Швейцарский".

Коли: 22-24 жовтня. Початок - о 14.00.
Де: Палац Потоцьких (вул. Коперника, 15).