Визначні місця

Що подивитись у Львові


Західна туристична столиця України – Львів уже багато років зустрічає гостей з різних куточків країни та з-за кордону. Здається, що у місті Лева кожен будинок, квартал, провулок дихають історією. Вони зберігають пам’ять про те, що відбулося багато століть тому. Це і створює неповторний шарм, яким зачаровуються туристи, тільки-но ступивши на львівську землю. Тому важко навіть уявити, що хтось ще не встиг побувати у цьому чудовому місті. Та насправді є багато людей, які тільки збираються відвідати місто Лева і не знають, що необхідно обов’язково побачити у Львові.

Палац

Палац Потоцьких


Імпозантний палац прикрашений рельєфами, ліпниною, настінним живописом і вітражами. Палац Потоцьких – яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток Львова.

Вул. Коперника, 15
Пн-Нд

Церква

Церква Святого Юра


З 1998 року храм Святого належать до списку UNESKO. Храм був побудований в 1744 році.

Площа Святого Юра, 5
Пн-Нд

Театр

Оперний театр


Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1901 рік), один з найгарніших театрів Європи.

Пр. Свободи, 28
Пн-Нд

Площа

Площа Ринок


Центр політичного, громадського, культурного і торгового життя міста протягом 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України.

Пл. Ринок, 1
Пн-Нд

Адм. будинок

Ратуша


Львівська ратуша – адміністративний будинок у центральній частині Львова. Вхід у ратушу безкоштовний, на її вежі перебуває платна оглядова площадка, з якої відкривається вид на місто.

Пл. Ринок, 1
Пн-Нд

Каплиця

Каплиця Боїмів


Каплиця Боїмів була збудована як склеп для родини купців Боїмів. Спочатку ця територія належала міському кладовищу. На східному фасаді збереглися портрети Георга Боїма та його дружини Ядвіги. Це видатний твір львівського мистецтва XVII століття.

пл. Кафедральна, 1
Пн-Нд