Екскурсії

Куди поїхати у Львові


Легендарне місто Лева дихає історією та мистецтвом. Тут поєднується Схід і Захід. В якому ще місті ви зможете побачити українську, польську, австрійську, вірменську, єврейську та німецьку культури? Так-так, це все є тут. Львів став українською Меккою для туристів. З кожного куточка України сюди з’їжджаються люди. Вулички, вимощені бруківкою, архітектурні шедеври, театри, музеї, галереї, підземелля, парки, незвичайні кафе, вуличні музиканти – це те, що завойовує не розум, а серце. По праву Львів є одним з найгарніших міст нашої країни, і ми ним пишаємося.

Екскурсія

Золота підкова Львова


Тривалість: 7 год. Найпопулярніший серед туристів маршрут по Львівщині, чудесні замки і палаци та частування в середньовічному ресторанчику!

Екскурсія

Шоко-Львів


Тривалість: 3 год. Смакування найрізноманітніших страв з додаванням шоколаду в концептуальних ресторанах!

Екскурсія

Кава-тур


Тривалість: 1 год. Один будинок, одна кав’ярня – безліч історій з ароматом кави!

Екскурсія

Від шпацеру до келішка


Тривалість туру: 2 год. Ви пізнаєте Львів з цікавим гідом і спробуєте традиційні страви і напої в шалено цікавих ресторанах!

Екскурсія

Для закоханих


Тривалість: 3 год.Якщо кохати – то у Львові! І оригінально! Ми пропонуємо Вам відчути на собі радощі кохання з екстремальним коктейлем для двох від ресторану присвяченому Леопольду фон Захер-Мазоху!

Екскурсія

Нічна варта Львова


Тривалість: 2 год. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці, фаєр-шоу на фоні львівських будівель.

Екскурсія

Оглядові екскурсії містом


Тривалість: від 2 год. В зручний для Вас час пропонуємо проведення оглядових ескурсій.

Екскурсія

Стежка батяра


2-денний тур. Яскраві враження від занурення у маловідомі сторінки історії Львова доповнять дегустація декількох сортів живого пива, обід та вечеря у відомих закладах. Тверезим не вийде ніхто.

Екскурсія

Чудо поїзд


Незабутня екскурсія по центру Львова на унікальному, веселому автопоїзді. Поява чарівного трамвайчика приємно здивувала львів’ян та гостей міста. Чудо поїзд оснащений спеціальною аудіосистемою, так що пасажири можуть отримати екскурсію на рідній мові.

Відкрити чат
1
Close chat
Hello! Thanks for visiting us. Please press Start button to chat with our support :)

Почати чат

Отримуйте більше!

При бронюванні номеру на нашому сайті або по телефону отримайте трансфер до готелю в подарунок! * Будь ласка, вкажіть деталі Вашого приїзду в коментарях.

Отримуйте більше!

Пропонуємо звернути увагу на наші спеціально-розроблені пропозиції для Вашої подорожі до Львова!