Про готель


Готель «Швейцарський» 4* у Львові — це місце, з якого варто розпочати знайомство з містом Лева. Львів — місто, яке славиться гарними розважальними закладами, чудовими історичними пам’ятками, гостинністю та привітністю до своїх гостей. Цей чудовий заклад, який розташований в центрі міста на вулиці Князя Романа, пропонує Вам відмінні умови проживання, чудовий сервіс, неймовірну кількість послуг та спецпропозицій, а також неперевершений настрій від перебування у справді європейському місті!

Готель «Швейцарський» — це розкішний інтер’єр та увага до найменших деталей. Такий швейцарський підхід, дозволяє створити для гостей найкращі умови відпочинку та дарувати щохвилини незабутні емоції. В оформленні готелю використані елегантні класичні меблі, спокійні теплі кольори, приємні інтер’єрні рішення. Все це створює інтелігентну та затишну атмосферу!

Готель «Швейцарський» також пропонує своїм гостям: послуги ранкового заїзду (до 13:00) і пізнього виїзду (після 12:00), відпочинок в римській парній, ресторан та дитячий майданчик і послуги няні тощо. Для Вашої зручності, при поселенні внесення депозиту у розмірі 2000 грн. Персонал готелю радо допоможе організувати Ваш приїзд у Львів, чудесний відпочинок та оригінальну розважальну програму.

Унікальний, по-швейцарськи бездоганний та доступний відпочинок у Львові — це відпочинок від готелю «Швейцарський».

Чекаємо на Вас!


Отримуйте більше!

При бронюванні номеру на нашому сайті або по телефону отримайте трансфер до готелю в подарунок! * Будь ласка, вкажіть деталі Вашого приїзду в коментарях.

Отримуйте більше!

Пропонуємо звернути увагу на наші спеціально-розроблені пропозиції для Вашої подорожі до Львова!